Wpisy dla kategorii ‘Ciekawostki’

Triploca – platforma turystyczna, która proponuje oferty dla całych rodzin.

Rodzinne wakacje sprzyjają zacieśnianiu więzi pomiędzy członkami rodziny. Nasza platforma Triploca. com to idealne miejsce na zaplanowanie podróży podług własnego uznania lub skorzystania z gotowych rozwiązań dla całych rodzin.

Wakacje z naszym zwierzakiem! Domy i apartamenty wakacyjne w których nasz pies jest mile widziany!

Każdy z nas cieszy się na nadejście wymarzonych wakacji, planuje miejsce wypoczynku, szuka tej jedynej, wyjątkowej oferty. Sprawdzamy odległości do plaży, ilość pokoi oraz wyposażenie wybranego mieszkania lub domu wakacyjnego i często zapominamy o najważniejszym… czy nasz ukochany pupil może jechać z nami!

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Livigno!

Skipass w cenie wynajmu od 2.12.2017 do 23.12.2017!

Święta i Sylwester w wyjątkowej scenerii gór!

Piękny widok na ośnieżone szczyty gór, prószący śnieg, a w przytulnym domku przy wigilijnym stole zebrana cała rodzina i przyjaciele… . tak właśnie wielu z nas wyobraża sobie idealnie spędzone Boże Narodzenie. Nie wszyscy jednak mieszkają w górach, w domku z kominkiem. Może warto więc właśnie w ten szczególny czas spełnić swoje marzenie o idealnej […]

Czas na majówkę! Oferty na każdy gust i każdą kieszeń!

W tym roku wiosna każe nam na siebie bardzo długo czekać, więc tym chętniej myślimy o nadchodzącym weekendzie majowym i możliwości wyjazdu w cudowne i ciepłe miejsca. Na południu

Nie musisz rezygnować z wakacji! Znamy miejsce, gdzie wypoczniesz za naprawdę nieduże pieniądze!

Wraz z pierwszymi promieniami słońca zaczynamy myśleć o urlopie, marzy nam się piękna plaża i turkusowe morze. Za chwilę dociera do nas bolesna prawda, że mamy kredyt oraz tysiące zobowiązań finansowych i że w tym roku znów zostanie nam tylko wypad na działkę do znajomych…chyba że zaplanujemy już dziś wakacje z Interhome!

Przewodnik Warszawa

Wybierając się do Stolicy Polski, wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że wycieczka do Warszawy, może być zorganizowana i o wiele bardziej bogatsza, niż to, co jesteśmy w stanie zobaczyć sami planując sobie dzień w Warszawie.

Jak urozmaicić swój ogród

Gdy za oknem pogoda nas nie rozpieszcza, a zieleń udaje się w swój zimowy sen z upragnieniem szukamy choć skrawka życiodajnej natury. My znamy idealny sposób, by mieć tę namiastkę wiosny we własnym domu. Ogrody zimowe – bo o nich mowa, przeżywają swój renesans. Zobaczmy jakie są wady i zalety posiadanie tej przestrzeni.

Zanim pojedziesz nad jezioro, odwiedź dietetyka!

Nad jezioro jedziemy po to, żeby odpocząć od pracy, codziennych obowiązków. Nic jednak z relaksu, jeśli doskwierają nam problemy żołądkowe. Wielu z nas ma problemy z układem pokarmowym nawet o tym nie wiedząc. Wzdęty brzuch, złe samopoczucie i skoki wagi przypisujemy zbyt dużej ilości fast foodów lub słodyczy. A jednak może się to wiązać z […]

Afrykańskie jeziora – skarby natury

Są ostojami dla ptactwa oraz wodopojami, przy których spotykają się przedstawiciele wielu rzadkich gatunków zwierząt. Afrykańskie jeziora mają niezwykły charakter, a możliwość spędzenia nad ich wodami paru chwili jest nie lada gratką.

Powered by WordPress